fotovideo

 

reklama desperado 780x120px

bikemotoportale

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów malowanienadesce2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Malowanie na desce – kolejne warsztaty artystyczne w Galerii Rękodzieła Artystycznego za nami FOTO i VIDEORELACJA

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów malowanienadesce2014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ZARSZYN / W dniach 3 i 6 października w godzinach od 17.00 do 21.00 w Galerii Rękodzieła Artystycznego w Zarszynie odbyły się warsztaty artystyczne pod tytułem „Malowanie na desce”. Tym razem uczestnicy zajęć przyswajali wiedzę i próbowali swych sił w tworzeniu obrazów na drewnie. Warsztaty poprowadziła pani Anna Szałankiewicz, która zapoznawała początkujących malarzy z tajnikami tworzenia tego typu malunków.

DSC 0386 Kopiowanie Kopiowanie

Warsztaty malowanie na desce cieszyły się większym zainteresowaniem niż malowanie na szkle. Spędzony w ten sposób czas, to nie tylko okazja do nauki, ale również świetna zabawa i możliwość poznania nowych ludzi. Wrażenia uczestników odniesione po zajęciach okazały się jak najbardziej pozytywne. Oby więcej takich inicjatyw w naszej gminie.

Zajęcia odbyły się w ramach projektu „Poszerzenie oferty kulturalnej regionu poprzez organizację cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi i warsztatów artystycznych w Galerii Rękodzieła Artystycznego w Zarszynie” realizowanego przez Stowarzyszenie „Inicjatywa”.

Zapraszamy do obejrzenia poniżej fotorelacji z warsztatów.

A.T.

 

 

{gallery}malowanienadesce2014{/gallery}

Komentarze   

0 #2 witek 2014-10-08 07:15
Są jeszcze osoby , którym się chce.
Zorganizować i uczestniczyć.
Gratulacje wszystkim uczestniczącym
Cytować
0 #1 Anna 2014-10-07 20:23
Wspaniałe dzieła sztuki i jeszcze bardziej utalentowani artyści, niektórzy nawet nie wiedzieli, że mają taki talent
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież